KONST / Litografier / Färglitografier 15774375
nr 1577 4375
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade och numrerade, yttermått inklusive ram: 44x4749x54 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 november 2023
kl 20:19:49
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr